Blog

Katarzyna & Sebastian

Świateczna atmosfera,kameralny kościółek w miejscowości Olsza i dwójka przemiłych ludzi

w osobie Kasi i Sebastiana,którzy tego dnia powiedzieli sobie sakramentalne tak.Czego chcieć więcej - zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych,które miałem przyjemność tego dnia robić.

Więcej
Sylwia & Krzysztof

Tego dnia sprzyjało wszystko.Pogoda,urokliwe miejsca i to co najważniesze - ludzie.Za sprawą Sylwii i Krzysztofa sesja w plenerze przebiegała w wyjatkowo miłej atmosferze i myśle,że miało to niewątpliwy wpływ na efekt końcowy.Zapraszam do galerii.

Więcej
Sesja rodzinna

Tym razem miałem przyjemność gościć w domu Magdy i Piotra oraz ich cudownych dzieci.Sesja rodzinna z elementami zdjęć noworodkowych:-)Poniżej mały wycinek tego co miało w tym dniu miejsce:-)Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Więcej
Ania & Jakub

Sobotni, pochmurny dzień rozświetlony przez emanujących pozytywnymi emocjami Anię i Jakuba.Cudowna dwójka, z którą miałem okazję spędzić bardzo emocjonujący dzień.Wspaniała uroczystość i świetne wesele a wszystko to dzięki Ani i Jakubowi, którzy tego dnia grali pierwsze skrzypce.....

Więcej
Joasia & Adrian

Niewątpliwie głównym bohaterem tego dnia była nie kto inny jak Joasia.Prawdziwy wulkan energii i pozytywnych emocji:))Nie moge nie wspomnieć o Adrianie,który dzielnie dotrzymywał Joasi kroku..:))Bardzo miło spędzony czas.Poniżej kawałek historii z tego jakże gorącego dnia.

Więcej
Magda & Tomek

Magda i Tomek idealnie wtopili się w nastrój tego małego,niezwykle kameralnego kościółka.Atmosfera ciepła i wyciszenia udzieliła się wszystkim obecnym.Mnie również:))Cieszę sie bardzo,że mogłem tego dnia tam być.Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Więcej
Malwina & Marcin

Tego dnia  miałem przyjemność towarzyszyć Malwinie i Marcinowi.Piękna pogoda i bardzo ciepła atmosfera w tym jakże ważnym dla nich dniu.Malwina wiecznie roześmiana i towarzyszący jej Marcin tworzyli jak widać piękną parę.Zapraszam do oglądania.

Więcej